Klinika La Perla
 

Klinika La Perla dla firm

PIĘKNO, RELAKS I LUKSUS W ZASIĘGU RĘKI

Klinika La Perla to jedna z najbardziej rozpoznawanych sieci klinik w Polsce. Możemy poszczycić się najszerszą w Polsce gamą zabiegów odmładzających, wyszczuplających i ujedrniających skórę, a także pełną ofertą zabiegów SPA. Teraz dostępna także dla firm
 

KARTA PREZENTOWA

Wyjątkowa i elegancka forma podarunkowa, upoważniająca do skorzystania z konkretnych zabiegów lub na dowolną kwotę do wykorzystania w Klinikach La Perla. Karta prezentowa upoważnia także do bezpłatnej konsultacji lekarskiej oraz kosmetologicznej.

SPOTKANIA VIP

Kamerlane spotkania w luksusowych VIP ROOM-ach, których oragnizacją zajmiemy się w indywidualny sposób by zapewnić pełen konfort i zadowolenie Twoich gości. Podczas spotkań można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i SPA oraz konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. Na Państwa życzenie zorganizujemy także wyśmienity catering czy degustację wina.

OFERTA KONFERENCYJNA SPA

Oferujemy także menu specjalne wybranych zabiegów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach dla grup konferencyjnych (szczegóły w załączniku).

PROMOCJE SPECJALNE DLA FIRM

Twoi pracownicy chetnie skorzystaliby z naszych usług ale nie wiedzą jakie zabiegi dla nich oferujemy? Podchodzimy do naszych klientów bardzo indywidualnie i z przyjemnością udzielimy bezpłatnych, fachowych konsultacji oraz przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową wyłącznie dla pracowników Twojej firmy.

EVENTY ZEWNĘTRZNE

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i zaproś nas na Twój event. Z przyjemnością udzielimy fachowych porad dotyczących zdrowia, urody i szeroko pojetej pielęgnacji. Dodatkowo posiadamy w ofercie zabiegi, które możemy wykonać poza naszymi klinikami.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE :

wspolpraca@la-perla.pl|793 777 157

Pozostajemy otwarci na inne, nieujęte wyżej formy współpracy

Zapraszamy do kontaktu!

WWW.KLINIKALAPERLA.PL INFOLINIA 784 066 278