KALINA BEN SIRA

Kalina Ben Sira

Kalina Ben Sirazałożycielka i Prezes Klinik La Perla. Świetnie zna potrzeby i marzenia Kobiet i Mężczyzn, dzięki czemu z pasją i z oddaniem, już od kilkunastu lat, realizuje misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku.

Z wykształcenia – humanistka. Absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellnes i spa, a także szkół kosmetycznych.

Kalina Ben Sira stworzyła sieć Klinik, które wiodą prym w kosmetyce, medycynie estetycznej i Hi-tech; są gwarancją tego, co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które transportuje na rynek polski. To właśnie ona decyduje o być, albo nie być najbardziej luksusowych produktów, urządzeń, rozwiązań medycyny estetycznej czy chirurgii w Klinice La Perla, które wcześniej dokładnie testuje i sprawdza. Wszystko po to, aby każdy Klient mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług ekskluzywnych Klinik.

Klinika La Perla to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

Młody, atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z najważniejszych elementów, który zawsze pozwala czuć się pewnie i komfortowo. Warto dbać o siebie wykorzystując do tego najlepsze dostępne na rynku urządzenia i metody – właśnie takie proponuje Klinika La Perla. Kalina Ben Sira tworzy markę, która jest liderem w branży Beauty.

Współpracuje z najlepszymi specjalistami – pragnie być wzorem dla konkurencji i sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom, swoich Klientów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem Kalina Ben Sira dzieliła się z widzami „Pytania na śniadanie” w TVP oraz Polsat Cafe, gdzie była gospodarzem programu „7 życzeń”. Obecnie wypowiada się jako ekspert do spraw urody w programach „Kawa czy herbata” (TVP1) oraz „Dzień Dobry TVN”, a także w wielu polskich magazynach, np. „Mamo To Ja”, „Uroda”, „Gala”. Prowadzi również zajęcia ze studentami kosmetologii oraz lekarzami – słuchaczami podyplomowych studiów medycyny estetycznej w Warszawskiej Akademii Medycznej.

Kalina Ben Sira została wielokrotnie wyróżniona za swoje działania biznesowe. Została finalistką konkursu organizowanego przez Radio Pin i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Businesswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją… która potrafi” przyznawanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 roku jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski zdobyła tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała również nagrodę Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik.

Kalina Ben Sira w mediach

Kalina Ben Sira TV 01Kalina Ben Sira TV 02Kalina Ben Sira TV 03Kalina Ben Sira TV 04Kalina Ben Sira TV 05Kalina Ben Sira TV 06Kalina Ben Sira TV 07Kalina Ben Sira TV 08Kalina Ben Sira TV 09Kalina Ben Sira TV 10