KLINIKI LA PERLA SPA

SPA, JAKIEGO NIE ZNACIE!

Jeśli chcesz skorzystać ze SPA na najwyższym poziomie, wybierz Kliniki La Perla. Jako jedyni w Polsce oferujemy więcej niż tradycyjne SPA; oprócz klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących proponują także szeroką gamę kosmetologii High-Tech ( zabiegi nieinwazyjne) i laseroterapii, a także usługi z zakresu Medycyny Estetycznej oraz wiele zabiegów kosmetycznych.

MASAŻE I RYTUAŁY

Klinika La Perla SPA oferuje pełną gamę masaży, a także oryginalne rytuały na twarz i ciało, które relaksują i poprawiają kondycję skóry. W ofercie SPA znajdują się autorskie rytuały oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla oraz zabiegi premium.

ZABIERZ ZNAJOMYCH I ZRELAKSUJ SIĘ!

Specjalnie dla naszych gości w Klinikach La Perla SPA stworzyliśmy VIP ROOMS – miejsca, w którym można skorzystać z wyjątkowych zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby lub w gronie znajomych.

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

SPA to idealne miejsce na pielęgnację twarzy i ciała. W ofercie Kliniki La Perla SPA znajduje się pełen zakres zabiegów kosmetycznych, takich jak manicure, pedicure, depilacja, henna czy kwasy, jak również zabiegi dedykowane: dla mężczyzn, przyszłych mam, panien młodych czy dzieci.

ODMŁADZANIE I REWITALIZACJA SKÓRY

Klinika La Perla SPA oferuje zabiegi liftingujące skórę twarzy lub ciała, a także redukujące zmarszczki i bruzdy oraz rewitalizujące i powstrzymujące procesy starzenia. Najpopularniejsze zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej to: Ulthera, Thermage, Nici Liftingujące.

WYSZCZUPLANIE, MODELOWANIE SYLWETKI

Klinika La Perla SPA, posiada w swojej ofercie szeroką gamę zabiegów High Tech, które wyszczuplają, modelują sylwetkę, a także redukują cellulit. Najpopularniejsze zabiegi to: Accent Ultra V Shape Liposonix, Kriolipoliza, Liporadiologie Vinci, LPG Endermologia/ Integral.

REDUKCJA PROBLEMÓW ESTETYCZNYCH, DEPILACJA

Zabiegi redukujące problemy estetyczne na twarzy i ciele, takie jak: przebarwienia, blizny, rozstępy, naczynka czy nadmierne owłosienie. Najpopularniejsze zabiegi: Alma Harmony XL, Versus, Emerge, Perfectus.

pobierz cennik zabiegów ►oferta dla firm ►

The specified carousel does not exist.


Warszawa

SPA JÓZEFÓW

SPA zlokalizowane w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, położonym ok. 20 kilometrów od centrum Warszawy. Idealne miejsce zarówno na konferencje i zjazdy, jak również na rodzinny wypoczynek. Obok hotelu znajduje się pole golfowe i park linowy. Oprócz tradycyjnych zabiegów SPA można tu skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i kosmetyki Hi-Tech na najwyższym poziomie, jak również oddać się relaksującym zabiegom w towarzystwie bliskiej osoby lub znajomych w VIP ROOM z jacuzzi.

UL. TELIMENY 1, JÓZEFÓW
TEL. 784-066-276
Więcej

SPA WARSZAWA

SPA Kliniki La Perla mieszczące się przy nowoczesnym hotelu Hilton, w samym centrum Warszawy, to idealne miejsce dla osób ceniących sobie luksus, dogodną lokalizacjęi profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Oferuje szeroką gamę tradycyjnych zabiegów SPA (masaże, rytuały, zabiegi pielęgnacyjne), a oprócz tego usługi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetyki Hi-Tech. Klinika La Perla SPA „Warszawa” posiada również specjalną ofertę dla firm i grup hotelowych.

UL. GRZYBOWSKA 63, WARSZAWA
TEL. 784-066-277
Więcej

Kraków

SPA KRAKÓW

Klinika La Perla w Krakowie mieści się w nowoczesnym hotelu Holiday Inn w samym sercu Krakowa w sąsiedztwie Rynku Głównego. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, luksus i profesjonalną obsługę. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do zabiegów wyszczuplających, odmładzających i redukujących problemy estetyczne. Wieloletnie doświadczenie krakowskich specjalistów, gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie. Oferta dostosowana jest do wysokich wymagań naszych klientów tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie w atrakcyjnej cenie.

UL. WIELOPOLE 4, KRAKÓW
TEL. 692 209 715
Więcej

Zakopane

SPA ZAKOPANE

Klinika La Perla SPA Zakopane w Hotelu Grand Nosalowy Dwór to jedyne takie miejsce w Polsce - oferuje zabiegi chirurgiczne i estetyczne wraz z możliwością rekonwalescencji w luksusowym SPA. Pełną gama zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych, uzupełniają także zabiegi z zakresu nieinwazyjnej kosmetyki Hi-Tech, medycyny estetycznej i laseroterapii. Doświadczeni profesjonaliści i unikalne wnętrza sprawiają, że pobyt w Klinice La Perla Zakopane to relaks i przyjemność dla ciała i ducha.

UL. BALZERA 21D, ZAKOPANE
TEL. 784-066-275
Więcej

Rzeszów

SPA RZESZÓW

Nowoczesna placówka Kliniki La Perla zlokalizowana jest w 4* Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, połączonym jednocześnie z Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zaznać chwili relaksu w luksusowym miejscu, a także tych ceniących usługi na najwyższym poziomie. W ofercie sprawdzone i najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, odchudzające, medycyna estetyczna oraz autorskie rytuały SPA oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla.

AL. KOPISTO 1, RZESZÓW
TEL. 533 363 665
Więcej