LEKARZE KLINIKI LA PERLA

W Klinice La Perla pracują eksperci posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, ginekologii estetycznej i anestezjologii. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie.

Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza jest priorytetem naszego personelu. Dodatkowo Klinika La Perla oferuje konsultacje z takimi specjalistami jak dietetyk bądź psychoterapeuta dla osób potrzebujących dodatkowego wsparcia osiągnięciu swoich celów, do dyspozycji pozostaje także profesjonalny trener personalny.

aldona stachura

Dr n. med. Aldona Stachura

specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Dr nauk medycznych. Pracowała między innymi w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej oraz Szpitalu Powiatowym im. św. Faustyny w Łęcznej.

Laureatka licznych wyróżnień, w tym nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie działalności naukowej za cykl prac poświęconych skuteczności leczenia hipolipemizującego w stanach przedcukrzycowych i zespole metabolicznym.

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Poza tym współzałożycielem fundacji leczenia oparzeń Combustions przy Centrum leczenia oparzeń i chirurgii rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Uczestniczka staży w USA, Anglii i Niemczech oraz licznych polskich i międzynarodowych kongresów z chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń.

barbara jerschina

LEK. MED. BARBARA JERSCHINA

lekarz medycyny estetycznej

Ekspert medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (anti-aging).

Członek lekarskich towarzystw krajowych, europejskich i światowych medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Lekarz Szkoleniowiec w firmach: Fenice, Croma pharma, Beautymed. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

lekarz

DR N. MED. ANNA SKWAREK

specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zdobywała pracując w Poradni Chirurgicznej działającej w ramach Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej w Warszawie, Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku na Oddziale Torakochirurgii i w Katedrze oraz Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2005 roku uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jest autorem i współautorem ponad 60 publikacji z zakresu transplantacji i chirurgii. Dwukrotnie otrzymała nagrodę III stopnia za osiągnięcia naukowe przyznawaną przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach pracy zawodowej kształciła również studentów Wydziału Lekarskiego oraz Pielęgniarstwa WUM oraz prowadziła badania kliniczne. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz International Hepato-Pancreato-Biliary Association oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

sylwia mossakowska

Dr Sylwia Mossakowska

Specjalistka chirurgii ogólnej, chirurg żył

Doświadczony chirurg specjalizujący się w operacjach żył. Ma na swoim koncie około 2 tysięcy zabiegów układu żylnego, w tym nowoczesnych operacji wewnątrznaczyniowych żył.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W 2009 roku uzyskała tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie chirurgii laparoskopowej, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego oraz nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.Pracowała na oddziale chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie, Centrum Medycznym Enel-Med w Warszawie, Specjalistycznym Centrum Medycznym FLEBO w Wołominie oraz na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia Centrum Multi-Medica w Zielonce. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz European Venous Forum.

zuzanna rahali

ZUZANNA RAHALI

lekarz medycyny estetycznej

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, od 7 lat związana z medycyną estetyczną.

Uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach w tym zakresie, w kraju oraz za granicą. W Klinice La Perla wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

irena walecka

dr n. med. Irena Walecka

specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii

Studia medyczne ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, specjalizację z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej oraz zdrowia publicznego. Absolwentka studiów podyplomowych MBA. Pełni funkcję Kierownika Kliniki Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Od 2011 roku jest także Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje na stanowisku wykładowcy i koordynatora zajęć praktycznych z zakresu medycyny estetycznej na studiach podyplomowych dla lekarzy. Wykłada również w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka sympozjów, szkoleń i zjazdów Towarzystw Dermatologii i Medycyny Estetycznej – polskich, jak i międzynarodowych. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych, także zagranicznych.

wieslaw sliwowski

Dr Wiesław Śliwowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej i ginekologii estetycznej.