spelnione marzenia w ratach

Klinika La Perla rozpoczęła współpracę z firmą MediRaty, oferującą innowacyjne na polskim rynku systemy ratalne. Jest to pierwsze w Polsce narzędzie finansowe pozwalające pokrywać koszty usług medycznych w wygodny, prosty i dostosowany do potrzeb pacjenta sposób. Dzięki temu rozwiązaniu nasi klienci mogą wykupić wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetyki Hi-Tech, nie obciążając nadmiernie portfela.

MediRaty to gwarancja najniższych rat oraz łatwa i szybka procedura uzyskania kredytu. Kwota finansowania wynosi nawet do 50 tys. złotych i dotyczy wszystkich zabiegów z oferty Kliniki La Perla.

Jak działa system ratalny? To proste i wygodne!

  • Nasz lekarz ustala z Tobą koszty i harmonogram zabiegu.
  • Po konsultacji wypełniasz formularz/wniosek o przyznanie rat na zabieg.
  • Skontaktuje się z Tobą telefonicznie konsultant MediRaty, który zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, po czym otrzymasz szczegółową ofertę finansowania zabiegu.
  • Wszystkie formalności możesz sfinalizować bez wychodzenia z domu – umowę do podpisania przywiezie Ci kurier.
  • Po jej podpisaniu środki finansowe na wybrany przez Ciebie zabieg zostaną przelane na konto Kliniki La Perla, a Ty możesz umówić termin i wykonać zabieg.

Informację o dostępnych w ofercie zabiegach i sposobach finansowania możesz także uzyskać dzwoniąc na infolinię 801 000 265 lub 22 266 83 70 (z telefonów komórkowych) albo wypełniając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie https://www.mediraty.pl/

Wykwalifikowani konsultanci i kurierzy MediRaty zapewniają 100% dyskrecję.

Szczegóły oferty oraz wzór zaświadczenia o dochodach w plikach pdf możesz pobrać tutaj:

Zaświadczenie o zarobkach   Regulamin pożyczek   Warunki ubezpieczenia

 
 

*Obliczenia dokonywane za pomocą kalkulatora są symulacją i nie stanowią oferty handlowej.
Dokładna wysokość rat oraz sposób zabezpieczenia spłaty zostaną ustalone po kontakcie z przedstawicielem Ratalnie.com.